• Aktualności

        • WIELKANOCNE RĘKODZIEŁO

        • Szkolny Klub Wolontariatu kolejny raz zaprosił dzieci i młodzież do udziału w Wielkanocnym Konkursie na Najpiękniejsze Świąteczne Rękodzieło. Już tradycyjnie rolę jury sprawowali wszyscy uczniowie obecni 8 kwietnia 2022 r. w szkole. Wolontariusze (11.04.2022) oddane głosy policzyli i zwycięzców konkursu ogłosili. 

          12 kwietnia 2022 r. słodko nagrodzeni zostali:

          *) Maciej Waltrowski z klasy 7b za zajęcie 1. miejsca

          *) Aleksandra Wilczyńska z klasy 7a -2 miejsce

          *) Franciszek Pietrusik z klasy 3b- 3 miejsce

          Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu a nagrodzonym gratulujemy.

          W dniach 12-13 kwietnia w holu naszej szkoły odbył się kiermasz świątecznych dekoracji przygotowanych przez młodzież, opiekunów oraz przyjaciół Szkolnego Klubu Wolontariatu. Fundusze zdobyte podczas kiermaszu pomogą w działalności charytatywnej klubu. 

           

      • Bieżnia i skocznia w dal - nowe obiekty sportowe przy szkole
        • Bieżnia i skocznia w dal - nowe obiekty sportowe przy szkole

        • Dzięki staraniom burmistrza Międzyrzecza p. Remigiusza Lorenza Gmina Międzyrzecz otrzymała dotację przyznaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Z tej dotacji przy naszej szkole powstanie bieżnia tartanowa wraz z wydzielonym miejscem do skoków w dal.

          Koszt inwestycji oszacowano na 240 tys. zł, natomiast dotacja przyznana gminie wynosi 100 tys. zł. Dotacja została przyznana w ramach programu Lubuska Baza Sportowa.

          Bieżnia będzie miała sztuczną nawierzchnię. Burmistrz Remigiusz Lorenz poinformował, że z nowych obiektów sportowych korzystać będą przede wszystkim uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3, a także dzieci z pobliskiego przedszkola. Planowane prace inwestycyjne rozpoczną się w czerwcu i zakończą się na jesień. 

      • Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych przy szkole i rekrutacja do klas pierwszych
        • Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych przy szkole i rekrutacja do klas pierwszych

        • Od 1.03.2022 r. rusza postępowanie rekrutacyjne oraz postępowanie uzupełniające w roku szkolnym 2022/2023 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych przy szkołach i do klas pierwszych szkół podstawowych.

          Rekrutacja będzie się odbywać zgodnie z załącznikami dotyczącymi harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym.

          Przedszkole

          1. Dzieci, które są już w oddziałach przedszkolnych przy szkole składają deklarację kontynuacji w terminie: 01.03.2022 – 14.03.2022 r.  do godz.15.00.

           2. Dzieci, które chcą przyjść do oddziałów przedszkolnych składają wnioski w terminie: 21.03.2022 – 08.04.2022 r.  do godz.15.00.  Wnioski przyjmowane są z całej gminy Międzyrzecz.

          Klasa 1

          1. Do pierwszej klasy przyjmowani są uczniowie z obwodu szkoły w terminie: 01.03. – 14.03.2022 r. do godz.15.00. Uczniowie z obwodu szkoły składają zgłoszenie.

          2. Uczniowie spoza obwodu składają wnioski tylko na wolne miejsca w terminie: 21.03. – 04.04.2022 r. do godz.15.00. 

          Obwód szkoły:

          ulice: Bolesława Prusa, Chłodna, Chopina, Cypriana Kamila Norwida, Garncarska, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Kopernika, Kossaka, Krasińskiego, Łąkowa, Matejki, Mieszka I, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Polna, Wita Stwosza, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, osiedle gen. W. Sikorskiego.

          Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas 1 będzie się odbywała drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje wkrótce.

          Zarządzenia Burmistrza Międzyrzecza i harmonogramy znajdują się w załacznikach poniżej. 

      • Egzamin ósmoklasisty
        • Egzamin ósmoklasisty

        • Harmonogram egzaminu ósmoklasisty

          Termin główny:

          1. Język polski – 24 maja 2022 r. (wtorek) – godz. 9:00- czas trwania 120 minut - wydłużenie do 180 minut.
          2. Matematyka – 25 maja 2022 r. (środa) – godz. 9:00 – czas trwania 100 minut  - wydłużenie do 150 minut.
          3. Język obcy nowożytny – 26 maja 2022r. (czwartek) – godz. 9:00 – czas trwania 90 minut - wydłużenie do 135 minut.

          Termin dodatkowy:

          1. Język polski – 13 czerwca 2022r. (poniedziałek) – godz. 9:00.
          2. Matematyka – 14 czerwca 2021 r. (wtorek) – godz. 9:00.
          3. Język obcy nowożytny – 15 czerwca 2022r. (środa) – godz. 9:00.

          Termin ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty –1 lipca 2022 r.

          Termin przekazania wyników , zaświadczeń i informacji  - dodo 7  lipca 2022 r.

          Termin wydania zaświadczeń  oraz informacji zdającym  - 8 lipca  2022 r.

          • Na egzamin uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania: pióro lub długopis ‎z czarnym tuszem/atramentem, a w przypadku egzaminu matematyki również linijkę. ‎
          • Na egzaminie nie można korzystać z kalkulatora oraz słowników. Nie wolno także przynosić ‎i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.
          • Uczeń samodzielnie  rozwiązuje zadania egzaminacyjne.
          • Uczniowie zaznaczają odpowiedzi na karcie odpowiedzi  - do zadań zamkniętych. Po upłynięciu czasu przeznaczonego na pisanie egzaminu, uczniowie maja wyznaczone dodatkowe 5 minut przeznaczone na sprawdzenie  poprawności przeniesienia odpowiedzi na kartę odpowiedzi. Uczniom którym przyznano dostosowanie nieprzenoszenia odpowiedzi na kartę odpowiedzi – nie wykonują tej czynności,
          • Rodzice/prawni opiekunowie mają możliwość wglądu do sprawdzonej i ocenionej pracy egzaminacyjnej (pkt. 7.5  -  Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2021/2022)
      • Nauka stacjonarna dla uczniów z klas 1-4 i zdalna dla uczniów z klas 5-8
        • Nauka stacjonarna dla uczniów z klas 1-4 i zdalna dla uczniów z klas 5-8

        • Ministerstwo Edukacji i Nauki informuje, że od czwartku 27 stycznia do 27 lutego 2022 r. wszyscy uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Dzieci przedszkolne i uczniowie z klas 1-4 szkół podstawowych będą się uczyć w trybie stacjonarnym.

      • Terminy rejonowych konkursów przedmiotowych
        • Terminy rejonowych konkursów przedmiotowych

        • Konkursy rejonowe przeprowadzone zostaną w sposób stacjonarny w każdej ze szkół, z której uczniowie po przeprowadzeniu etapu szkolnego uzyskali awans do etapu II (rejonowego).

          Wszyskie konkursy etapu rejonowego rozpoczynają się o godzinie 10.00.

          Dodatkowo zmieniony jest dzień przeprowadzenia Konkursu przedmiotowego z języka polskiego z dnia 5 lutego 2022 r. (sobota) na dzień 4 lutego 2022 r. (piątek).

          Pozostałe ustalenia terminów bez zmian.

           

      • Ferie zimowe 17-28.01.2022 r.
        • Ferie zimowe 17-28.01.2022 r.

        • Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania:

          Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa na śniegu mogą sprawić wiele radości i wzmocnić naszą kondycję fizyczną.Pamiętaj jednak, że podstawą, jak zwykle, jest zdrowy rozsądek i ostrożność!

          • Wychodząc bawić się na powietrze, ubieraj się stosownie do pogody, tak, aby nadmiernie nie wychłodzić swojego organizmu. Idąc na górkę, czy dłuższy spacer w zimowej aurze warto się zaopatrzyć w ciepły napój w termosie;
          • Do zabaw na śniegu, zjazdów na sankach wybieraj miejsca bezpieczne, z dala od ruchliwych ulic, skrzyżowań i ciągów komunikacyjnych. Pamiętaj, że zimą znacznie wydłuża się droga hamowania pojazdów, więc zachowaj szczególną ostrożność będąc w pobliżu jezdni;
          • Najlepiej przed rozpoczęciem zabawy na górce obejrzyj trasę zjazdu, usuń z niej niebezpieczne przedmioty, takie jak kamienie, gałęzie drzew;
          • Dostosuj się do kierunku ruchu obowiązującego na trasie zjazdu, nie przechodź w poprzek toru;
          • Ważny dla Twojego bezpieczeństwa jest też stan techniczny sanek, czy innych przedmiotów, na których zjeżdżasz. Złamane szczebelki, wystające śruby lub gwoździe to poważne ryzyko wyrządzenia sobie krzywdy;
          • Nie ślizgaj się na chodnikach i przejściach dla pieszych, gdyż wyślizgana nawierzchnia stanowi ryzyko złamań kończyn dla innych osób;
          • Pamiętaj, że zagrożenie dla zdrowia, a nawet Twojego życia, stanowią zwisające z balkonów i dachów masywne sople lodu. W takim przypadku zrezygnuj z zabawy w tym miejscu, powiadom o sytuacji osoby dorosłe lub Straż Pożarną, która usunie niebezpieczeństwo;
          • Nie rzucaj w jadące pojazdy śnieżkami, gdyż takie zachowanie może być przyczyną kolizji lub wypadku drogowego;
          • Nie rzucaj w kolegów śnieżkami z ubitego śniegu lub z twardymi przedmiotami w środku, gdyż może doprowadzić to do obrażeń ciała;
          • Korzystaj wyłącznie ze specjalnie przygotowanych lodowisk. Pod żadnym pozorem nie wchodź na lód zamarzniętych zbiorników wodnych, jezior, kanałów, stawów, itp. Pozornie tylko gruby lód może w każdej chwili załamać się pod Twoim ciężarem;
          • Kulig organizuj wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych; sanki łącz grubą, wytrzymałą liną, aby nie odczepiły się podczas jazdy;
          • Nie dołączaj sanek do samochodu, gdyż może się to skończyć tragicznie;
          • Podczas zabaw na śniegu i lodowisku pilnuj swoich wartościowych przedmiotów. Jeśli to możliwe portfel lub telefon komórkowy oddaj do depozytu lub pod opiekę zaufanej osobie.

          Tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą Ci cieszyć się zimową aurą oraz spędzić ferie zimowe bezpiecznie.

      • Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla organizatorów wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021/2022
        • Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla organizatorów wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021/2022

        • Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021/2022. Zalecenia zostały opracowane, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia podczas pobytu na wypoczynku.

          Wytyczne zostały podzielone na cztery części:

          1. Zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom podczas pobytu na wypoczynku.
          2. Zapewnienie bezpieczeństwa w obiektach wypoczynku.
          3. Procedury zapobiegawcze: podejrzenie zakażenia koronawirusem uczestników wypoczynku, kierownika, wychowawcy lub innej osoby, z którą zawarto umowę o pracę, umowę cywilno-prawną lub umowę wolontariacką dotyczącą wykonywania zadań podczas wypoczynku.
          4. Procedury postępowania w przypadku kontakt w ciągu ostatnich 10 dni z osobą zakażoną koronawirusem.

          Przepisy ustawy o systemie oświaty oraz rozporządzenia w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży nie uległy zmianie. Wymienione przepisy obowiązują wszystkich organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

          Wytyczne stanowią podstawę dla organizatorów wypoczynku do opracowania własnych procedur (regulaminów) bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, adekwatnych do organizowanych różnych form wypoczynku. Regulaminy powinny uwzględniać specyfikę, charakter planowanych zajęć, sposób i miejsce ich realizacji, inne lokalne uwarunkowania, odpowiednio na zimowiskach, koloniach, półkoloniach, obozach, warsztatach, szkoleniach, itd.

          W sprawach dotyczących przestrzegania przepisów sanitarno-higienicznych podczas pobytu na wypoczynku należy stosować się, przede wszystkim,  do komunikatów zamieszczonych na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. Urzędy te podejmują działania mające poprawić bezpieczeństwo zdrowotne, jak również informują o zmniejszaniu lub zwiększaniu restrykcji i udzielają ostatecznych informacji we wszystkich tematach związanych z bezpieczeństwem, w tym sanitarno-higienicznymi epidemiologicznym.

          Przypominamy adres strony wypoczynek.mein.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie, rodzice w łatwy i szybki sposób, mogą sprawdzić legalność wypoczynku.

          Pamiętajmy, aby ze stosownymi informacjami zapoznały się osoby wyjeżdżające za granicę, w związku z możliwością wystąpienia różnego rodzaju obostrzeń związanych z stanem epidemii oraz różnych przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach.

          Poniżej linki dotyczące bezpieczeństwa:

          1. Serwis bezpiecznyautobus.gov.pl – wpisując numer rejestracyjny pojazdu rodzice otrzymają bezpłatną informację, czy autokar, który zawiezie dzieckona wakacje ma aktualne badania techniczne i polisę ubezpieczeniową.
          2. Strona internetowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. https://www.gov.pl/web/mswia/system-powiadamiania-ratunkowego. To system powiadamiania ratunkowego numer alarmowy, bezpłatny i dostępny na terenie całej Unii Europejskiej.
          3. Strona internetowa Ministerstwa Spraw Zagranicznych

          https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych/.

          Są tam informacje dla podróżujących przygotowane przez polskie placówki dyplomatyczne we współpracy z MSZ, gdzie w profilach krajów znajdują się informacje i ostrzeżenia dla podróżujących.

          1. Bezpłatną aplikację iPolak – niezbędnik w podróży, gdzie m.in. są aktualne ostrzeżenia dla podróżujących publikowane przez MSZ. Aplikacja jest dostępna za darmo na stronie https://www.msz.gov.pl/pl/ipolak.
          2. Rejestracja wyjazdu za granicę przez bezpłatny serwis „Odyseusz”, https://odyseusz.msz.gov.pl/. Dzięki rejestracji służby konsularne będą wiedziały o pobycie osoby na terenie danego państwa i w razie konieczności będzie możliwy szybki kontakt, czy skuteczna pomoc.
      • Święto Patrona Szkoły
        • Święto Patrona Szkoły

        • W październiku 1966 roku "DLA UPAMIĘTNIENIA 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO I WALK POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W LATACH 1918-19, NADANO SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W MIĘDZYRZECZU IMIĘ - POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH".

          Każdego roku 22 grudnia uczniowie oraz nauczyciele SP 3 celebrują Święto Patrona Szkoły. W tym roku, mimo zdalnej nauki, nie mogło być inaczej. Podczas spotkań z wychowawcami uczniowie przypomnieli sobie historię Powstania Wielkopolskiego, obejrzeli film oraz sprawdzili swoją wiedzę rozwiązując krzyżówkę.

          Z radością przyjęliśmy informację, że 23 listopada 2021 r. w historycznym miejscu, w dawnym poznańskim Hotelu Bazar, z którego w grudniu 1918 r. przemawiał Ignacy Jan Paderewski, Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę ustanawiającą nowe święto państwowe- Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Święto to jest pomnikiem naszej pamięci i wdzięczności.

          27 grudnia (dzień wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego) to szczególna data dla społeczności Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich. Każdego roku o tej porze przedstawiciele naszej szkolnej społeczności odwiedzają stary cmentarz znajdujący się przy ul. Konstytucji 3 Maja, gdzie w zbiorowym grobie pochowano sześcioro powstańców poległych w walkach o oswobodzenie Krainy Międzyrzeckiej. Na lewo od mogiły spoczywa w oddzielnym grobie powstaniec Franciszek Szafrański (1898-1964). Swą wdzięczność wyraziliśmy składając  kwiaty oraz zapalając symboliczne znicze. Cześć i chwała Bohaterom!

          Zapraszamy do obejrzenia filmu:    https://www.youtube.com/watch?v=KLJZakUUTZU&t=9s

        • Mikołajkowy Jarmark

        • W dniach 4-5 grudnia na placu przy ratuszu odbył się Mikołajkowy Jarmark. Dzięki zaangażowaniu Szkolnego Klubu Wolontariatu, nauczycieli oraz rodziców powstało stiosko SP 3. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nasze dokoracje świąteczne oraz koło fortuny. Suma, którą udało nam się zdobyć: 6300zł, bardzo nas cieszy. Pięknie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i przyjaciołom szkoły za piękne świąteczne rękodzieła, liczne fanty na koło fortuny oraz obsługę stoiska. Dziękujemy za wsparcie działań szkoły!

        • NOWY START

        • W ramach dotacji w wysokości 133 tys. 518 zł przyznanej gminie Międzyrzecz przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w naszej szkole realizowany jest projekt "Nowy Start".

          Dzięki temu poszerzyliśmy ofertę zajęć dodatkowych dla naszych uczniów : kół zainteresowań oraz zajęć wyrównawczych, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać przede wszystkim kompetencje matematyczno-przyrodnicze oraz umiejętności posługiwania się językami obcymi.

          W ramach projektu nasza szkoła zostanie wyposażona w liczne pomoce dydaktyczne takie jak mobilna tablica interaktywna z projektorem, rzutnik, dwa laptopy, radioodtwarzacze, teleskop zwierciadlany Newtona, książki, gry edukacyjne oraz wiele innych. Mamy również plan wyremontować dwie sale lekcyjne.

          Wśród propozycji dodatkowych zajęć dla najmłodszych znalazły się zajęcia Lego dla uczniów klas 1-2, które wprowadzają małych odkrywców w świat matematyki, nauki i techniki, rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Poprzez praktykę i doświadczenie rozwijają sprawności manualne, myślenie przestrzenne oraz organizację czasu i miejsca pracy. Zachęcamy naszych ucznió do udziału w tych i pozostałych zajęciach!

        • Podziękowanie

        • Dziękujemy Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej Lubuskiego Banku Spółdzielczego w Międzyrzeczu za finansowe wsparcie działań naszej szkoły

      • Zajęcia szkolne w systemie zdalnym
        • Zajęcia szkolne w systemie zdalnym

        • Od 20.12.2021 r. do 9.01.2022 r. zajęcia w szkołach będą odbywać się w systemie zdalnym. 

          Przerwa świąteczna: 23.12.2021 r. - 2.01.2022 r.

          7.01.2022 r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

          Oddziały przedszkolne funkcjonują bez zmian.

          Przewidywany powrót do szkoły na nauczanie stacjonarne: od 10.01.2022 r.

          Ferie zimowe od 17.01.2022 r. do 30.01.2022 r.

          Zajęcia stacjonarne w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych, placówkach kształcenia ustawicznego, centrach kształcenia zawodowego, w szkołach artystycznych realizujących wyłącznie kształcenie artystyczne, placówkach artystycznych, szkołach artystycznych realizujących także kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej lub liceum ogólnokształcącego będą ograniczone od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

          W tym czasie przedszkola, młodzieżowe ośrodki wychowawcze, młodzieżowe ośrodki socjoterapii, ośrodki rewalidacyjno-wychowawcze, specjalne ośrodki wychowawcze, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, placówki oświatowo-wychowawcze pracują bez zmian.Uczniowie, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie będą mogli realizować zajęć w miejscu zamieszkania, dyrektor szkoły będzie zobowiązany do zorganizowania zajęć w sposób stacjonarny lub z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie tej szkoły. To rozwiązanie zapewni dzieciom i uczniom niepełnosprawnym objętym kształceniem specjalnym wsparcie w procesie edukacji oraz ciągłość oddziaływań rewalidacyjnych i terapeutycznych.

          Możliwość prowadzenia zajęć świetlicowych dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Uczniom klas I-III szkoły podstawowej lub klas szkoły artystycznej odpowiadających klasom I-III szkoły podstawowej, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, dyrektor – na wniosek rodzica – umożliwia opiekę świetlicową.Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym tą opieką realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

          Bez zmian, w określonym reżimie sanitarnym, pracują przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych oraz inne formy wychowania przedszkolnego. W sposób stacjonarny funkcjonują również młodzieżowe ośrodki wychowawcze, młodzieżowe ośrodki socjoterapii, ośrodki rewalidacyjno-wychowawcze, specjalne ośrodki wychowawcze i poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Praca stacjonarna tych jednostek wynika z konieczności zapewnienia ciągłości realizacji zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, kształcenia specjalnego, w tym realizacji zajęć rewalidacyjnych, resocjalizacyjnych i socjoterapeutycznych oraz zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem i uczniem.

          Więcej informacji w Rozporządzeniu MEiN z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (poniżej).

        • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Staś i Carlo- młodzi zdobywcy nieba"

        • W konkursie organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej wzięli udział również nasi uczniowie. Z radością informujemy, że uczennice klasy 5b świetnie się zaprezentowały: Oliwia Kwiatkowska zajęła I miejsce a Zofia Rojek zdobyła wyróżnienie (kategoria wiekowej IV-VI). Wręczenie nagród odbyło się 09.12.2021r. w Zielonej Górze.

          Serdecznie gratulujemy!

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich
      • ul Mickiewicza 5 66-300 Międzyrzecz Poland
      • poniedziałek - piątek w godzinach od 7:00 do 15:00
      • Szkoła: kom. 533392707 Intendent: kom. 533392723
      • https://sp3mcz.edupage.org
      • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu Gospodarczy Bank Spółdzielczy Międzyrzecz nr konta: 27 8367 0000 0023 1329 8000 0001
      • Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu (adres: ul. Mickiewicza 5, 66-300 Międzyrzecz, adres e-mail: sp3@miedzyrzecz.pl, numer telefonu: 533392707). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: Pani Kinga Smilgin. Adres e-mail: kinga.smilgin@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.